Sohbet odaları

Comments · 576 Views

Hayallerine uzak duran vede seviyeli dostluklar kazanan birini arıyorsan buraya gel

Sizlere sunduğumuz sohbet chat odalarımızın farkına bu yazımızda net bir şekilde ortaya koyuyoruz güvenli seviyeli hızlı sohbet imkanı sunan gerçek kullanıcıları bir arada bulunduran binlerce sohbet sitesi arasında en çok tercih edilen biziz.

Sevgili sohbet kullanıcıları bu yazıyı dikkatlice okumanızı sizlere tavsiye ediyoruz günümüzde artık sohbet sitesi açmak çok kolay basit gelmiştir. Öyle ki önüne gelen herkes sohbet odası sohbet sitesi açmaktadır ne yazık ki bu sohbet sitelerinde kullanıcı bulabilmeniz gerçekten çok zordur Çünkü Yazdığınız kullanıcıların tamamı bot demek yerinde bir cümle olur.

Her sohbet sitesine Girmeyin

birçok chat sitesi 60 TL karşılığında kurulabileceğini daha önceki yazımızda belirtmiştik ama güvenlik konusunda ciddi problemlerden karşı karşıya gelebileceğinizı yazmıştık. bu sohbet odalarında güvenlik açıklarından bir kaçından sizlere söz etmek istiyorum. Kullanıcı bilgilerinin başkalarının eline geçmesi ciddi bir risk grubu içinde bulunuyor özellikle Oraya giren bayanların resimleri Skype Facebook Twitter telefon numarası WhatsApp gibi özel bilgileriniz başkalarının eline geçmesi çok münkün. Çünkü zaten bu bilgileri onlara veren 60 TL karşılığında site açan kişilerin yaptığı sahtekarlıktan başka hiçbir şey değildir.

Dikkat etmeniz gereken küçük sohbet odalarına girmekten kesinlikle kaçının özellikle siz sevgili bayanların bu konuda çok dikkatli olmanızı sizlere öneririz çünkü ciddi tehlikeler bu tarz sohbet odalarında sizleri bekliyor olacaktır.

1. kimseye adres bilgilerinizi vermeyin.
2. ev iş telefonu vermeyiniz.
3. facebook skype telefon no gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız
4. resimlerinizi her keze göndermeyin göstermeyiniz.
5. sohbet ile gerçek hayatı bir birine karıştırmayınız
6. chat odalarını sadece eğlence için kullanın.

Comments